Op zoek naar HB-begeleiding voor jouw hoogbegaafde kind(eren) in regio Den Haag?

HB begeleiding Den Haag

Op zoek naar goede begeleiding of testorganisaties voor jouw hoogbegaafde kind? Regelmatig worden we gebeld door ouders die op zoek zijn naar begeleiding van hun hoogbegaafde kind(eren) in de regio Den Haag. Haagse Hoogvliegers biedt alleen coaching, training en begeleiding aan voor hoogbegaafde volwassenen vanaf 18 jaar. Voor het begeleiden en eventueel testen van kinderen verwijzen we je graag door naar gespecialiseerde collega’s:

In regio Den Haag bieden de volgende partijen goede coaching en begeleiding aan aan hoogbegaafde kinderen:

  • Johan Verdouw werkt bij Dotado een psychologen praktijk die is gespecialiseerd in de ondersteuning van ouders en leerkrachten bij de opvoeding van en het onderwijs aan (vermoedelijk) hoogbegaafde kinderen en de begeleiding van (vermoedelijk) hoogbegaafde volwassenen. Zij doen dit door middel van onderzoek, training en coaching in Rotterdam.
  • Hadewych Simonis is werkzaam als coach voor HB kinderen en hun ouders vanuit haar Kinderpraktijk GRONDIG in ’s Gravezande
  • Suzanne Buis is oprichter van het Droomdenkers talentcentrum. Ze geeft landelijk presentaties over het begeleiden van hoogbegaafde kinderen, bij ouderverenigingen, aan schoolbesturen en in bibliotheken. Bij Droomdenkers kun je leren ontspannen en ontspannen leren. Hoogsensitieve beelddenkers, hoogbegaafde kinderen, hun ouders en leerkrachten kunnen er terecht voor informatie en begeleiding.
  • Stichting Hoogwijs in Onderwijs bevordert en ontwikkelt passend onderwijs voor hoogbegaafden en begaafden. Daarnaast brengen we verbinding tot stand tussen mensen die (hoog-)begaafd zijn. Ieder kind verdient tenslotte goed onderwijs en een plezierige schooltijd – regio Den Haag
  •  Op dit moment laat een van mijn coachees haar kinderen (met aangevraagd PGB budget van de gemeente) haar kinderen van 1,5 en 6 binnenkort testen bij slimpuls.nl
  • Als je inzicht wil krijgen in hoe je kind leert en hoe zijn of haar leerkracht(en) daar beter bij kan of kunnen aansluiten, dan verwijs ik graag naar Marjolein van Bodegom van Bureau van Bodegom. Zij ontwikkelde de MILS – leerstrategietest. Een simpele test van 8 minuten geeft ongelooflijk veel informatie hoe het brein van je kind informatie verwerkt: Over ons – Bureau van Bodegom

    Onze ervaring is dat kinderen vaak heel goed kunnen aangeven wat zij nodig hebben voor hun ontwikkeling en bij welke leer- of ontwikkelpartners zij zich prettig voelen. Belangrijk om daar goed naar te luisteren en gehoor aan te geven! We wensen jullie een heel rijke ontwikkelingsreis toe – die vast en zeker uniek zal zijn!

Heb je zelf een goede tip? Laat het ons weten, dan vullen we deze lijst aan!

De Haiku bij dit artikel is geschreven door Bianca van Overmeeren.

Schrijf een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *