Systemische Bullet Journal – Winnaars

De winnaars van het Systemische Bullet Journal zijn: Ellen van Beek en Pauline Suidgeest. Van harte gefeliciteerd! Het bullet journal komt z.s.m. naar jullie toe!

Een Systemische Bullet Journal – wat is dat precies? 

Als je van Verderdenken en verderrijken houdt, gaat dat (vaak) een stuk makkelijker als je vrijelijk je eigen ‘gedachtengedichten’ kunt uitschrijven, uitwerken, uitproberen en uittekenen op papier.

Een Systemische Bullet Journal is een fraai uitgevoerd notitieboek dat alle ruimte biedt om al je waarnemingen, inzichten, bijgewoonde opstellingen of wat je maar wilt bij elkaar te brengen, vast te leggen en te ordenen. Dit specifieke boek biedt daarnaast ‘inspiratie voor onderweg’ door quotes van 25 systemisch werkers en 50 liefdevolle illustraties van onze ‘Minister voor Liefde’ Marianne Zuur.

Het is een aanrader en ideaal cadeaugeschenk voor iedere coach of trainer met interesse in systemisch werk. Een ook voor iedere ‘papierfetisjist’ die van prachtig vormgegeven boeken houdt waarmee je creatief kunt zijn 🙂

Op de website www.bulletjournal.com vind je uitleg van de ‘uitvinder’ van de bullet journal hoe je er mee kan werken.

Is zo’n bullet journal echt voor jou of voor iemand die je lief hebt?

Je kunt het boek ook direct bij uitgeverij Het Noorderlicht bestellen, voor 14,95 Euro (plus 2m95 Euro verzendkosten)

Schrijf een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *